Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

Martin Troost

Pensioenadviseur

martin@overwater-assurantie.nl

John Ruizeveld

Assurantieadviseur

john@overwater-assurantie.nl

Bram Kapoen

Assurantieadviseur

bram@overwater-assurantie.nl

Harmen Groenhuijzen

Financieel adviseur

harmen@overwater-hypotheek.nl

Amber Hoogwerf

Pensioenadviseur

amber@overwater-pensioen.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder

manon@overwater-assurantie.nl

Annemiek Streefkerk

Relatiebeheerder

annemiek@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Carola Kruisinga

Relatiebeheerder Pensioen

carola@overwater-pensioen.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Pia Keijzer

Relatiebeheerder

pia@overwater-assurantie.nl

Mees Bouter

Relatiebeheerder

mees@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Nicole Kuipers

Managementassistente

nicole@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Applicatiebeheerder ANVA

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Anton den Dunnen

Functioneel beheerder

anton@overwater-assurantie.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Ontdek nu ook onze App

Met onze App heeft u in een handomdraai alle belangrijke informatie bij de hand. Meld direct uw schade of plan zelf een afspraak in.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.